Dzisiaj o 15:00
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig IMP Challenge Piła. Zwycięzcą turnieju został Paweł Przedpełski. Za nim uplasowali się Jarosław Hampel oraz Piotr Pawlicki(...)
CANAL ONLINE IMP - Wiadomości
0
Janusz Kołodziej zwyciężył na łódzkiej Moto Arena Łódź w 3 finale Canal+ Online IMP. Tuż za zawodnikiem Fogo Unia Leszno w biegu finałowym przyjechał Bartosz Zmarzlik, który zapewn(...)
0
Firma speedwayevents.pl będąca promotorem cyklu Canal+ online IMP w związku z wydarzeniami z niedzieli oraz poniedziałku jakie miały miejsce przy organizacji 3 finału o tytuł najle(...)
21
Drugi dzień z rzędu podjęto decyzję o odwołaniu 3 finał Canal+ online IMP w Krośnie. Niestety po raz kolejny nawierzchnia toru stadionu w Krośnie nie nadawał się do bezpiecznej jaz(...)
0
Zły stan toru był powodem odwołania 3 finału Canal+ online IMP w Krośnie. (...)
9
Podczas niedzielnych zawodów CANAL+ online IMP – Finał 3 – Krosno nie zobaczymy Piotra Pawlickiego. Zawodnik Betard Sparty Wrocław zmaga się z kontuzją odniesioną podczas ostatnieg(...)
0
Dziś rozlosowane zostały numery startowe do 2 finału Canal+ online IMP. Lider klasyfikacji generalnej, Bartosz Zmarzlik przystąpi do zawodów z numerem 14 i kibice w Pile po raz pie(...)
0
Decyzją Głównej Komisji Sportu Żużlowego Przemysław Pawlicki otrzymał dziką kartę na 2 finał CANAL+ online IMP, który 16 lipca rozegrany zostanie w Pile.(...)
167
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał IMP - Krosno. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej, Bartosz Zmarzlik, za(...)