Wczoraj o 18:00
Betard Sparta Wrocław vs Unia Tarnów
Data 24.05.2015 g. 17:00 Stadion Stadion Olimpijski Wrocław Długość toru 330 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

0
Lekko rozczarowani ostatnim meczem żużlowcy Betard Sparty Wrocław kontra ?Jaskółki? na fali wznoszącej. Tak można w skrócie zapowiedzieć pojedynek pomiędzy wrocławianami a Unią Tarnów, do którego dojdzie w niedzielę w stolicy Dolnego Śląska. (...)
Pewne zwycięstwo Tajskiego!
Janusz Kołodziej przez cztery okrążenia czaił się za dwójką wrocławian,ale ataki nie były owocne.
Tajski minął Vaculika na drugim łuku. Pewne zwycięstwoJensena. Przerwa na równanie toru.
Klasyczne domino na starcie. Jędrzejak z Bjerre z impetem wpadli w bande. Karetka na torze! Duńczyk wstał o własnych siłach, ale Jędrzejaka zabrano na noszach. Powtórka w czterech. Czekamy na informacje o stanie zdrowia popularnego "Ogóra". Jędrzejak zdolny do dalszej jazdy! W powtórce bezapelacyjne zwycięstwoAdriana Gały!
Kenneth Bjerre za Artura Mroczkę jako rezerwa taktyczna, a w drużynie gospodarzyDrabik za Milika - rezerwa zwykła. Madsen minął Drabika na drugim okrążeniu. Defekt Macieja Janowskiego na drugiej pozycji.
Pewne podwójne zwycięstwowrocławian.Przerwa na kosmetykę toru.
Nierówny start. Ze startu najlepiej gospodarze, ale Milik dał się na trasie wyprzedzić tarnowianom.
Vaculik za Mroczkę, rezerwa taktyczna w drużynie gości. Janowski "kąsał" atakami Bjerre, ale bez efektów
Przepiękna walka Woffindena i Vaculika, z której górą wyszedł brytyjczyk! Przerwa na równanie toru.
Start wygrali Spartanie, na drugim łuku zbyt szeroko wyniósł się Gała, co wykorzystał Leon Madsen. Kołodziej do końca atakował wrocławskiego juniora,ale bez sukcesu.