Stal Gorzów vs Fogo Unia Leszno
Data 10.05.2015 g. 19:30 Stadion Stadion im. Edwarda Jancarza Gorzów Długość toru 329 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
15. BIEG
Matej Zagar - powód zmiany: Rezerwa zwykła. Upadek Przemysława Pawlickiego na drugim łuku, zawodnik wykluczony z powtórki biegu. Po biegu Iversen zostaje wykluczony za przejechanie dwoma kołami białej linii.
14. BIEG
Po świetnym starcie Sajfudtinowa do kolegi z pary dołącza Jonasson. Stawka rozciągnęła się na dystansie.
13. BIEG
Tomasz Gapiński - powód zmiany: Rezerwa taktyczna.
Krzysztof Kasprzak - powód zmiany: Rezerwa zwykła. Pomimo dwóch zmian w drużynie z Gorzowa, zespół gospodarzy zdołał do mety dowieźć jedynie remis. Przerwa na równanie toru.
12. BIEG
Pewne zwycięstwo Pedersena, niespodziewanie na drugiej pozycji przyjeżdża junior leszczyńskiej drużyny. W biegu nie liczył się Zagar.
11. BIEG
Linus Sundstroem - powód zmiany: Rezerwa taktyczna.
Za niezdolnego do jazdy Musielaka wystartuje po raz kolejny Piotr Pawlicki. Do ostatnich metrów Zmarzlik atakował leszczyńską parę, ale ataki nie przyniosły efektu.
10. BIEG
Kolejne pewne podwójne zwycięstwo leszczynian. Przerwa na równanie toru.
9. BIEG
Za niezdolnego do jazdy Musielaka wystartuje młodszy z braci Pawlickich. Bracia Pawliccy prowadzą od startu do mety.
8. BIEG
Zmarzlik z dużą przewagą wygrywa bieg, na dystansie Iversen wyprzedza Jonassona i stara się odbić drugą pozycję Pedersena.
7. BIEG
Sundstroem atakuje pierwszą pozycję Sajfutdinowa, ale bezskutecznie. Przerwa na równanie toru.
6. BIEG
Bieg przerwany. Ostrzeżenie dla Musielaka, który dotknął daszkiem taśmy, powtórka odbędzie się w czwórkę. W powtórce biegu na tor upada Musielak i ostatecznie zostaje wykluczony. W trzeciej odsłonie biegu na dystansie Iversen wyprzedza starszego z braci Pawlickich. Musielak nie zdolny do jazdy, zawodnik złamał obojczyk.