Belle Vue Aces
Dzisiaj o 20:30
PLZ 1 - Wiadomości
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała komunikat, w którym m.in informuje o wyznaczeniu Przewodniczącego Jury Zawodów finałowych Nice PLŻ oraz komisarza toru na finałowe zawody PLŻ(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego, w komunikacie wydanym dzisiaj przedstawia obsadę sędziowską na rewanżowe spotkania finałowe Nice PLŻ oraz PLŻ1, finału MDMP oraz finału MMPPK. (...)
0
Brytyjczyk Ben Barker został zatwierdzony do startów w zespole Victorii Piła, spotkanie MDM Komputery ŻKS Ostrovia z Kolejarzem Opole przełoŻone z 10 na 23 sierpnia, obsada sędziow(...)
0
Dzisiaj na tarnowskim torze Unia Tarnów podejmowała w meczu sparingowym pierwszoligową PGE Marma Rzeszów. Spotkanie wygrali gospodarze 58:32. (...)