TORUN - Wiadomości
101
Poznaliśmy nazwiska zawodników, którzy wystartują w najbliższą niedzielę w lodowych zmaganiach w Toruniu.(...)
100
Daty zmagań zawodników w turniejach z cyklu Speedway Best Pairs poznaliśmy już miesiąc temu. Lokalizacja dwóch rund w Polsce nie została wtedy dokładnie określona. Teraz wszystkie (...)
116
W Toruniu zaplanowano tradycyjny już turniej wyścigów żużlowych na lodzie. Tym razem zawodnicy spotkają się na Tor-Torze 29 stycznia o godz.17.00.(...)
1
6 i 7 maja na toruńskiej MotoArenie odbędą się rozgrywki Pucharu Świata w klasie 125 i 250 cc. W Urzędzie Miasta została zorganizowana specjalna konferencja prasowa dotycząca tego (...)
6
Inauguracja cyklu Speedway Best Pairs w Toruniu zbliża się wielkimi krokami. 2 kwietnia o godzinie 17.00 na MotoArenie rozpocznie się walka o pierwsze punkty do klasyfikacje genera(...)
11
Znana jest już data zawodów charytatywnych, z których to dochód przeznaczony zostanie na rzecz kontuzjowanego w sierpniu ubiegłego roku Darcy?ego Warda.(...)
13
Toruń, miasto leżące w województwie kujawsko-pomorskim. Region ten słynie z żużla, ponieważ w małej odległości są aż trzy ośrodki speedwaya. (...)
0
W poniedziałek, 13 lipca od godziny 12:00 rusza sprzedaż biletów na 2015 FIM Toruń Speedway Grand Prix. (...)
0
Nicki Pedersen wygrał pierwszy z czterech turniejów Indywidualnych Mistrzostw Europy. W Toruniu kompletnie zawiedli Polacy, którzy na stałe uczestniczą w cyklu. Jedynie startującem(...)
0
Cztery turnieje, piętnastu zawodników i tylko jedno złoto, które 19 września zawiśnie na szyi jednego żużlowca, spośród biorących udział w tegorocznym cyklu o Indywidualne Mistrzos(...)
0
Równo za tydzień początek zmagań żużlowców o Indywidualne Mistrzostwo Europy. "Zabawa" zaczyna się w Toruniu, potem Landshut, Kumla i na końcu Ostrów Wielkopolski. Dziś został prze(...)
0
W sobotę w słoweńskiej Lendavie nie udało się rozegrać Challenge SEC, czyli finałowego turnieju eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Europy. Organizatorzy zdecydowali się przełożyć(...)
0
Po turnieju Speedway Best Pairs Cup 2015 zostały już tylko wspomnienia i nadal świeże emocje towarzyszące wielkiemu finałowi w duńskim Esbjerg. Jak od początku przewidywano, do gro(...)
0
Już 20 czerwca rozpocznie się pierwsza runda walki o tytuł Mistrza Europy w sezonie 2015. Obrońcą tytułu z zeszłego roku jest Rosjanin Emil Sajfutdinow, który będzie musiał mocno s(...)
0
Wczoraj ruszyła otwarta sprzedaż biletów na I rundę Speedway European Championships, która odbędzie się 20 czerwca na toruńskiej MotoArenie. Organizatorzy przygotowali dla kibiców (...)
0
Kacper Woryna z 14 punktami zwyciężył we wtorkowym turnieju zaplecza kadry juniorów w Toruniu, drugie miejsce zajął Krystian Rempała, a trzeci był Damian Dróżdż. Na jutro zaplanowa(...)
0
We wtorek i środę na torze w Toruniu zostaną rozegrane turnieje kadry juniorów. Wtorkowe zawody rozpoczną się o godzinie 16.00, natomiast początek środowego zgrupowania zaplanowany(...)
0
Reprezentacja Australii zajęła podczas pierwszej rundy Speedway Best Pairs Cup trzecie miejsce. Przez mocny upadek w Anglii o walkę o Tarczę Elite League, Chris Holder miał nie wys(...)
0
Poprzednim razem byliśmy w Toruniu na tamtejszej MotoArenie. Po niesamowitych przeżyciach, których doznaliśmy podczas trwania inauguracji Speedway Best Pairs Cup, czas na kolejne m(...)
0
Reprezentacja Polski zajęła drugie miejsce w pierwszej rundzie Speedway Best Pairs Cup. Jarosław Hampel oraz Piotr Pawlicki wykonali kawał dobrej roboty. (...)