2 LIGA - Wiadomości
0
Miniony sezon nie był udany dla rawickich "Niedźwiadków". Były ambicje, a skończyło się na przedostatnim miejscu w II lidze.(...)
0
Chociaż wiemy kto spadł z Enea Ekstraligi i Nice PLŻ oraz kto do nich awansował to wciąż jednak nie wiadomo jak będą wyglądały składy poszczególnych lig w Polsce.(...)
0
Sezon 2014 był dla Kolejarza Opole jednym z najgorszych w historii istnienia klubu. Był to kolejny rok planów, nadziei i marzeń, które okazały się bolesnymi mrzonkami o uplasowaniu(...)
0
Swoje mecze rozgrywa dziś 2 Liga. W zaległym meczu finałowym MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp pokonał(a) na własnym torze Speedway Wanda Instal Kraków w stosunku 61:28(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego po rozpatrzeniu wydarzeń jakie miały miejsce podczas spotkania finałowego PLŻ 2 pomiędzy MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia a Speedway Wandą Instal K(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego ogłosiła w dzisiejszym komunikacie obsadę sędziowską na rewanżowy mecz finałowy PLŻ 2 pomiędzy MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia a Speedway Wandą In(...)
0
Kibice z Krakowa nie zobaczą drugiego podejścia do meczu pomiędzy MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia a Speedway Wandą Instal Kraków. Ostrowski klub wydał w tej sprawie oświadczenie.(...)
0
Triumfem Przemysław Pawlickiego zakończył się wczorajszy finał Złotego Kasku oraz bieg o Puchar Burmistrza Gminy Rawicz. Była to jego pierwsza wygrana w tak prestiżowym turnieju.(...)
0
Wanda Kraków skierowała do Prokuratury Rejonowej zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Chodzi o sprawę przerwanego meczu finałowego z 5 października.(...)
0
W dzisiejsze popołudnie na torze w Rawiczu odbył się finał Złotego Kasku. Podwójnym zwycięzcą był Przemysław Pawlicki który nie tylko zdobył Złoty Kask ale także wygrał bieg o Puch(...)
0
Już jutro na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu odbędzie się finał Złotego Kasku. Zawody pierwotnie miały odbyć się w maju w Tarnowie jednak przełożono je z powodu niekorzystn(...)
0
Jak już wszyscy wiemy CKM Włókniarz S.A. ze względu na niewypełnienie wymogów licencji nadzorowanej nie będzie mógł wystartować w rozgrywkach ligowych w Polsce w sezonie 2015. W zw(...)
1
W trakcie meczu finałowego pomiędzy Ostrovią a Wandą Kraków na stadionie niespodziewanie zgasło światło. Spotkanie zostało przerwane.(...)
0
W najbliższą niedzielę na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu odbędzie się zaległy finał Złotego Kasku. (...)
0
Na czwartek 16 października na godzinę 15:45, Główna Komisja Sportu Żużlowego ustaliła nowy termin przerwanego wczoraj przez awarie oświetlenia meczu finałowego w PLŻ1 pomiędzy MDM(...)
0
W niedzielę, 5 października, powinniśmy poznać drużynę, która awansuje do Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Niestety w Ostrowie rozegrano zaledwie 6 wyścigów, gdyż później awarii uległo(...)
0
Finał PLŻ1 w Ostrowie Wlkp. został przerwany, ze względu na awarię oświetlenia stadionu po 6 biegach, przy stanie 21:15 dla ostrowian. Nowy termin spotkania ustali Główna Komisja S(...)
0
Jak poinformowała w oficjalnym komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego w związku z brakiem wykonania w całości orzeczenia dyscyplinarnego zawodnik Ostrovii Ostrów Timo Lahti j(...)
0
Za nami dwa dni emocjonującego ścigania w Rawiczu. Podczas tych turniejów objawiło się wiele młodych talentów, wielu których spisywano na straty pokazało się z dobrej strony a tor (...)
0
Dziś na torze w Rawiczu o godzinie 13:00 odbył się drugi Turniej Zaplecza Kadry Juniorów. W dzisiejsze popołudnie najlepszy okazał się Kacper Woryna. Drugie miejsce po zaciętej wal(...)