Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SEC Challegne - Daugavpils. Zwycięzcą turnieju został Maciej Janowski. Za nim uplasowali się Piotr Pawlicki oraz Vaclav Milik(...)
ROBERT LAMBERT - Wiadomości
0
Pod koniec czerwca Robert Lambert debiutował jako stały uczestnik TAURON Speedway Euro Championship. Po pierwszej rundzie zmagań, Brytyjczyk może czuć pewien niedosyt, ale wydaje s(...)
59
Podczas pierwszej rundy FIM Speedway U21 World Championship 2018 Robert Lambert zajął drugie miejsce ulegając jedynie Maksymowi Drabikowi. Brytyjczyk do lidera klasyfikacji general(...)
50
Wynikiem 61:29 dla gospodarzy zakończył się wczorajszy mecz Nice 1.LŻ Speed Car Motor Lublin-Lokomotiv Daugavpils. Dziesiątym z rzędu zwycięstwem Lublinianie poprawili klubowy rek(...)
1
W rozegranym wczoraj spotkaniu na szczycie Nice 1. Ligi Żużlowej Speed Car Motor Lublin wygrał na wyjeździe z ROW-em Rybnik 43:47. Jednym z liderów drużyny przyjezdnej był Robert L(...)
0
Rodzynek w stawce cyklu TAURON SEC 2018 z Wielkiej Brytanii – człowiek, który konsekwentnie przebija się nie tylko do czołówki w swoim kraju, ale także coraz śmielej przedstawia si(...)
375
W trzeciej i zarazem ostatniej rundzie kwalifikacjnej do cyklu o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów rozgrywanej na torze w Rawiczu zwciężył po wygraniu biegu dodatkowego (...)
0
Robert Lambert z kompletem zwycięstw triumfował w Indywidualnych Mistrzostwach Wielkiej Brytanii rozgrywanych na Speedway National Stadium w Manchesterze. Lambert w finale pokonał (...)
292
Brytyjczyk Robert Lambert z kompletem zwycięstw triumfował w rozegranym w niemieckim Olching turniej German Open. Drugie miejsce po zwycięstwie w biegu dodatkowym zajął Martin Smol(...)
0
Robert Lambert obronił dzisiaj na torze w Berwick tytuł Indywidualnego Mistrza Wielkiej Brytanii Juniorów. Lambert w sześciu startach tyleż samo razy jako pierwszy mijał linię mety(...)
126
Robert Lambert wezwał władze stowarzyszenia promotorów BSPA do mocniejszego wsparcia reprezentacji kraju. Żużlowiec wciąż wierzy w sukces kadry.(...)
101
Robert Lambert potwierdził pozostanie w Kings Lynn, choć przy okazji skrytykował ograniczenia brytyjskiego systemu transferów, który zabraniał mu rozmów z innymi klubami.(...)
203
King Lynn Stars ma przeprowadzić kolejne rozmowy z Robertem Lambertem, który wyjawił, że w 2018 nie pojedzie w lidze brytyjskiej. (...)
544
Nadzieja brytyjskiego speedwaya, Robert Lambert ogłosił, że w przyszłym sezonie nie będzie występował w SGB Premiership, tym samym poważnie zaburzył plany Kings Lynn Stars na rok 2(...)
41
Robert Lambert zajął drugie miejsce podczas niemieckiej rundy Eko – Dir FIM Speedway U-21 World Championship 2017, która odbyła się w Gustrow. Brytyjczyk, dzięki dobremu występowi (...)
0
W dzisiejszym drugim finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w niemieckim Gustrow w biegu finałowym triumfował Bartosz Smektała. Polak wyprzedził drugiego na linii mety, R(...)
107
Dzisiaj w czeskim Divisowie rozegrany został puchar Europy Juniorów. W zawodach zwyciężył z kompletem zwycięstw Brytyjczyk, Robert Lambert. Drugie miejsce przypadło Szwedowi, Filip(...)
108
The World Games to wspaniała impreza, która zawitała do kraju nad Wisłą i Wrocław jest jej gospodarzem. Jest to szansa dla wielu dyscyplin, które pukają do drzwi Igrzysk Olimpijski(...)
69
Wielka batalia o złoty medal Drużynowego Pucharu Świata odbędzie się już o godzinie 19:00. Cztery najlepsze ekipy świata będą walczyć na stadionie im. Alfreda Smoczyka o najważniej(...)
103
W sobotę na torze King`s Lynn odbył się 1. półfinał Drużynowego Pucharu Świata. Bezpośredni awans do finału, wywalczyła reprezentacja Wielkiej Brytanii (53), która zdominowała elim(...)
101
Dzisiaj o godzinie 19:00 czasu angielskiego rozpocznie się walka o tytuł Drużynowego Mistrz Świata na żużlu. W angielskim King’s Lynn na Norfolk Arena zostanie rozegrany pierwszy p(...)