Przed momentem zakończył się ostatni wyścig DeWalt FIM SGP2 of Latvia - Ryga. Zwycięzcą turnieju został MNazar Parnitskyi. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Wiktor Przyjemski, Mikkel Andersen oraz Jakub Krawczyk. (...)
IMP - Wiadomości
0
Zwycięstwem Tomasza Gapińskiego z Polonii Bydgoszcz zakończył się wczorajszy ćwierćfinał IMP na torze w Pile. "Gapa" zdobył 14 punktów i zostawił w tyle miejscowego zawodnika - Prz(...)
0
W dniu dzisiejszym na krakowskim torze odbył się ćwierćfinał IMP. Rywalizację wygrał Norbert Kościuch zdobywając 15 oczek. Na drugim miejscu uplasował się Sebastian Ułamek (14, trz(...)
0
2 czerwca na torach w Krośnie, Pile, Krakowie oraz Rawiczu rozegrane zostaną ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Dziś poznaliśmy listy startowe tych zawodów.(...)
0
Ostatnio pojawił się pomysł, aby wyłonić mistrza Polski w formie trzech turniejów, a nie jak to się odbywało dotychczas - w jednodniowych zawodach. Poszczególne rundy odbyłyby się (...)